havelsanLogo HAVELSAN İŞ EKOSİSTEMİ içinde yer alan şirketimiz EÜAŞ ile HAVELSAN arasında Elektrik Üretim A.Ş.-Bakım Yönetim Sistemi Yazılımı ve Hizmet Alımı Sözleşmesi kapsamında Bakım ALtyapısı Süreçlerinin Hazırlanması, BYS Tasarımı ve Yazılım Geliştirilmesi hizmetlerini alt yüklenici olarak tamamlamıştır.
GelişimPark ile Askeri Standartlarda Tim Eğitimi verebilme kabiliyetine sahip tek özel kuruluş olan Albatros Danışmanlık, 25 Haziran 2018 tarihinde Stratejik Ortaklık Anlaşması’nı imzalayarak güçlerini birleştirmişlerdir. Ortaya çıkan güç birliği ile özellikle askeri projelerde eğitim, bakım ve işletim konseptlerinin beraber yürütülmesi sonucu; ömür devri süresince gemilerin harekata hazır bulunması, eğitim ve materyal olarak hazırlık durumlarının en üst noktada idamesi amaçlanmıştır.
BaşarsoftLogo GelişimPark e-BYS yazılım ile Başarsoft EDABIS uygulaması entegrasyonu başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Bu entegrasyon sayesinde, Coğrafi Bilgi Sistemleri (BİS/GIS) üzerinde meydana gelen kesintiler kaydedilmekte, gerekli raporlar alınabilmekte ve Elektrik dağıtım şebekesinin herhangi bir noktasında elektrik arızası belirdiğinde kullanıcı arıza ile ilgili bilgileri hiyerarşik olarak (Merkez Trafo, Fider, Trafo seçmesi sağlanarak) ya da haritada seçilen bölgedeki birimleri listeleyerek kaydedebilmektedir. Ayrıca e-BYS üzerinde tanımlanmış olan periyodik bakımları görüntüleyebilmektedir.